צוות המועדון

מועדון ברידג' אביבים קיים למעלה מ- 25 שנה ומשחקים בו כ-7,000 איש בכל חודש. המועדון, שהינו הגדול ביותר בארץ ובין הגדולים בעולם, מחולק לבית הספר, כיתות תירגול ואולם משחקים. המועדון נותן מענה לשחקנים בדרגות שונות, החל ממתחילים ללא ידע קודם ועד לאימון שחקני נבחרות ישראל ואלופי עולם. כמו כן, מועדון אביבים מנהל פעילויות ברידג' במתנסים, במועדוני קאנטרי, בדיור מוגן ועוד וכן מקיים שיעורים פרטיים בבתי הלקוחות.

אסף לנגי - בעלים

רב אומן בינלאומי בברידג'

אסף הוא שחקן בכיר בדרגת רב אמן בינלאומי כסף והבעלים של מועדון אביבים. הישגיו הרבים כוללים זכיות במקום הראשון באליפות ישראל הפתוחה לזוגות, באליפות ישראל, בגביע המדינה ובליגה הלאומית ומדליית כסף באליפות אירופה לקבוצות

מושיקו מיוחס - בעלים

שותף מנהל

מושיקו הוא מבכירי המורים בארץ, שותף ומנהל בית הספר לברידג' באביבים. דור שני לשחקני ברידג' ומשחק מילדות. נוסף על הישגיו הרבים בתור שחקן בעצמו, מושיקו הינו מורה בעל ניסיון רב. עיקר פועלו של מושיקו הוא הברידג' והוא נמנה עם בכירי המורים בארץ. בנוסף להיותו מאמן נבחרת ישראל עד גיל 16, הוא משמש רכז פרויקט בתי הספר של ההתאגדות הישראלית. באביבים מנהל את בית הספר לברידג'.

מקס אסולין

מנהל 

אילנה לונשטיין

מורה בכירה ומנהלת פעילויות החוץ

אילנה היא מורה בכירה בבית הספר לברידג' אביבים ומנהלת את פעילויות החוץ של המועודון במתנסים, מרכזי גמלאים, קאנטרי ועוד. אילנה משחקת ברידג' מעל ל-20 שנה. אמנם תמיד אהבה משחקי קלפים, אך החלה ללמוד ברידג' רק בשנות ה-20 לחייה. אילנה זכתה במקום השני באליפות אירופה לנבחרת הנשים וכן במקום הראשון באליפות הארץ בזוגות מעורבים. כיום היא מתמקדת בהוראה.

אבי טרגן

מנהל תחרויות

אבי משחק ברידג' כ-50 שנה והוא רב אמן ארד. אבי למד לשחק כאשר התגורר בקיבוץ, לפני שהמשחק רווח בארץ. בהמשך, עבר להתגורר בארצות הברית והמשיך לשחק שם. כאשר חזר לארץ, התמקצע במשחק והחליט להירשם לקורס מורים וקורס מנהלי תחרויות

דילוג לתוכן